Послуги

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія – важливий напрямок діяльності будь-якої клініки, де здійснюють лікування зубів. Кваліфікований лікар стоматолог хірург веде прийом в клініці «Акула» в Києві. Якщо ви зіткнулися з серйозними проблемами, які неможливо вирішити методами терапії (консервативного лікування), допоможе консультація стоматолога хірурга та інші послуги цього фахівця.

Кому необхідна допомога стоматолога хірурга

Хірург-стоматолог вдається до оперативних втручань для підтримки та відновлення здоров’я органів порожнини рота, корекції щелепно-лицьових патологій. Нерідко на прийом до хірурга стоматолога пацієнта може направити терапевт або ортопед, якщо в ході первинного огляду виявляє патології, які вимагають хірургічного втручання. Це:

 • наявність сильно зруйнованих зубів, які не підлягають відновленню;
 • аномальна будова щелепи, зубного ряду;
 • запальні процеси в м’яких, сполучних тканинах порожнини рота, в тому числі з гнійними утвореннями;
 • серйозне ураження пародонту;
 • відсутність зубів, яку найкраще компенсувати методом імплантації.

Хірург-стоматолог може приймати пацієнтів з гострим болем або хронічними патологіями. У будь-якому випадку всі маніпуляції, які відносяться до хірургічної стоматології, виконуються тільки після введення анестезії. В екстрених ситуаціях стоматолог хірург надає невідкладну допомогу та дає рекомендації щодо режиму в найближчі години, дні після втручання. У ряді випадків показані регулярні візити до відділення хірургічної стоматології для зміни дренажу, санації рани до її повного загоєння, в інших всі необхідні маніпуляції пацієнт може виконувати самостійно.

Безпосередньому здійсненню втручання обов’язково передує коротка або розгорнута консультація стоматолога хірурга. Лікар стоматолог хірург озвучує пацієнту його діагноз, пояснює в доступній формі, що це означає, в чому причина проблеми та які методи її вирішення доступні, на яку ціну орієнтуватися. Якщо є кілька варіантів лікування, він знайомить з перевагами та недоліками кожного. Потім хірург стоматолог розробляє схему лікування відповідно до методу, який вибрав пацієнт, по можливості відразу ж здійснює перший етап лікування, призначає час наступного прийому.

 

 • Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія: основні види послуг

Багато пацієнтів переконані, що єдине втручання, яке виконує хірург-стоматолог, це видалення зубів, якщо вони сильно зруйновані або неправильно ростуть. Це найбільш відомий, але далеко не єдиний напрямок хірургічної стоматології. В наші дні стоматолог хірург надає широкий перелік послуг, багато з яких спрямовані на збереження зубів, їх так і називають – зубозберігаючі.

 • резекція (видалення) верхівки кореня – операція, до якої вдаються, коли кіста, гранульома локалізується у нижній частині кореня зуба та зачіпає тільки її. У таких ситуаціях хірург стоматолог видаляє патологічне утворення разом з невеликою частиною кореня;
 • лікування запальних процесів, таких, наприклад, як щелепний періостит, більш відомий як флюс. Спеціаліст розтинає вогнище запалення, промиває рану та встановлює дренаж;
 • часткове видалення стінки травмованого зуба зі збереженням кореня.

Також лікар хірург стоматолог може виконувати великий перелік операцій, спрямованих на корекцію ясен (клаптеві операції, гінгівопластика), альвеолярних відростків, підготовку до імплантації (нарощування кісткової тканини – синус-ліфтинг) і безпосередньо вживлення імплантатів. Стоматолог хірург спеціалізується не тільки на лікуванні зубів і ясен, але й в області щелепно-лицевої хірургії. Він може проводити втручання на слинних залозах, гайморових пазухах, вуздечках губ та язика, вправити вивихнуту щелепу, коригувати прикус хірургічними методами.

Так що прийом у хірурга стоматолога може вирішити значно більше проблем, ніж прийнято вважати. Перш ніж звернутися в нашу клініку в Києві, ви можете вивчити на сайті ціни та відгуки.

Робочі години
 • Пн - Cб 9:00 - 19:00
 • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Замовити зворотній дзвінок

Записатися на прийом

 • Чому зуби змінюють колір після видалення нерва?

  Відповідно до сучасної класичної ендодонтії (це наука про лікування пульпи і дентину зуба), повідомляємо, що є певний ряд сучасних протоколів і реальних спостережень з практики, які свідчать про незмінність кольору зуба після видалення нерва. На сьогоднішній день, зуб може втратити колір тільки після використання неякісних пломбувальних матеріалів.

Top