Послуги

Естетична стоматологія

Клініка естетичної стоматології aCOOLa в Києві бачить свою місію в тому, щоб зробити ваші зуби не просто здоровими, але й красивими. Стоматологія естетичної медицини – відносно новий, але дуже затребуваний напрямок. Адже людям важливо відчувати себе привабливими, а одна з найважливіших складових привабливості – сяюча білосніжна посмішка. Після візиту в студію естетичної стоматології ви будете посміхатися від душі, не соромлячись продемонструвати оточуючим свої зуби.

Що таке клініка естетичної стоматології

Багато років при вирішенні стоматологічних проблем основна увага приділялася функціональній складовій, а такого поняття як естетичний стоматолог не існувало. Нерідко зуби темніли внаслідок застосування деяких пломбувальних матеріалів, їх накривали металевими коронками, які виглядали неприродно. Використання фотополімерних пломб, які підбирають під колір зубної емалі, металокерамічних коронок, що не відрізняються від справжніх зубів, можна вважати першими досягненнями стоматології естетичної медицини. Сьогодні не потрібно звертатися за таким лікуванням в центр, студію естетичної стоматології, це загальноприйняті стандарти. Також в клініці естетичної стоматології можуть займатися виправленням прикусу та відновленням цілісності зубного ряду, але ці види діяльності типові для будь-якої стоматологічної клініки, і косметична сторона проблеми вторинна.

клініка естетичної стоматології

У клініці естетичної стоматології при виконанні будь-яких стоматологічних маніпуляцій замислюються, як вони позначаться на зовнішньому вигляді зубів. Тут можуть відновити не тільки цілісність зубів, але й природний, привабливий зовнішній вигляд.
Естетичний стоматолог займається усуненням дефектів, які:

 • погіршують зовнішній вигляд зубів та крім чисто морального заподіюють фізичний дискомфорт (відколи з гострими краями, які ранять язик);
 • ускладнюють пережовування їжі, можуть привести до втрати зуба (сильне руйнування коронкової частини);
 • не впливають на функціональні характеристики зубів, не загрожують їх руйнуванням, але виглядають непривабливо (темний відтінок, нерівна форма поверхні).В будь-яких випадках в клініці естетичної стоматології намагаються як відновити красу зубів, так і виключити загрозу їх здоров’ю.

 

 • Естетична стоматологія

Послуги клініки естетичної стоматології

Основні напрямки діяльності клініки естетичної стоматології:

 • відбілювання (освітлення) зубів;
 • установка стоматологічних вінірів;
 • художня реставрація зубів пломбувальними матеріалами;
 • прикрашання зубів.

Серед послуг центрів і клінік естетичної стоматології відбілювання – одна з найбільш затребуваних. Ціна залежить від того, яка технологія застосовується, яке обладнання та суміші використовуються. Бувають ситуації, при яких зуби дуже темні та тільки завдяки методам, які застосовує клініка естетичної стоматології, відбілити їх можна на кілька відтінків. Косметичний недолік стає менш вираженим, але зберігається. Також можуть бути протипоказання до проведення цієї процедури будь-яким можливим методом. У таких ситуаціях в клініці естетичної стоматології пропонують більш радикальне рішення проблеми – установку вінірів.

Це тонкі, до 0,5 мм завтовшки, декоративні накладки з кераміки, якими естетичний стоматолог прикриває видиму поверхню зубів. Вони маскують різні косметичні дефекти – потемніння, нерівномірне забарвлення емалі, нерівності, закривають невеликі відколи та значні проміжки між зубами. Для виготовлення непрямих вінірів естетичний стоматолог знімає зліпок і по ньому з кераміки виготовляють пластинки, які точно відповідають формі зубів. Також в клініці естетичної стоматології можуть виготовити прямі вініри з фотополімерної сполуки, який наноситься безпосередньо на зуби. Методика прямої реставрації пломбувальними матеріалами схожа з цією технологією, тільки естетичний стоматолог наносить сполуку на поверхні зуба, часто в кілька шарів.

Запрошуємо в наш центр естетичної стоматології в Києві. Адреса, відгуки, ціни наведені на сайті.

Робочі години
 • Пн - Cб 9:00 - 19:00
 • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Замовити зворотній дзвінок

Записатися на прийом

  Top