Замовити зворотній дзвінок

Робочі години
  • Пн - Cб 9:00 - 19:00
  • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Записатися на прийом

Про нас

Ласкаво просимо до стоматологічної клініки aCOOLa

Ми подбаємо про здоров'я та красу ваших зубів. Надаємо повний спектр стоматологічних послуг: лікування захворювань зубів і пародонту, хірургічні операції, протезування та імплантація, професійна гігієна.

ЧОМУ МИ
Зробимо вашу посмішку сяючою

Забудьте про зубний біль і страх перед кріслом стоматолога! Ми дбаємо про Ваш комфорт з перших кроків у клініці. Кращі досягнення сучасної стоматології, наші знання та досвід до ваших послуг.


Команда професіоналів

У нас працюють сертифіковані фахівці з багаторічною практикою!

Світові стандарти

Використовуємо сучасне обладнання, кращі матеріали, передові технології!

4300

ЗБЕРЕЖЕНИХ ЗУБІВ

6100

ВСТАНОВЛЕНИХ ПЛОМБ

3700

ВИПРАВЛЕНИХ ПРИКУСІВ

1750

ВСТАНОВЛЕНИХ БРЕКЕТІВ

Наші послуги

Ми надаємо повноцінний перелік послуг в стоматології від пломбування зубів до установки брекетів.

Наші партнери

Страхові компанії

Що про нас кажуть
Відгуки

Ми цінуємо кожного клієнта, і вдячні за ваші відгуки

Приватна стоматологічна клініка aCOOLa надає широкий спектр можливостей за доступними цінами – від простих гігієнічних процедур, до складної імплантації та протезування. Щоб записатися на прийом або консультацію, залиште електронну заявку в формі зворотного зв’язку на сайті або зателефонуйте за номером, вказаним вище.

Стоматологічні послуги широкого спектру в Києві

Як і інші стоматологічні клініки, ми пропонуємо досить широкі можливості з лікування, протезування, корекції зубів. У штаті aCOOLa знаходяться виключно кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

Послуги надаються за кількома напрямками.

Відзначимо, що стоматологічна клініка aCOOLa працює на основі новітніх методів і останніх досягнень, які зробила світова стоматологія. Використовуємо сучасне обладнання, передові технології та якісні матеріали.

Послуги стоматолога в Києві: можливості

Стоматологічна клініка aCOOLa – стоматологія широкого спектру, спеціалізується на різних галузях і застосовує новітні технології лікування та діагностики захворювань. У нас ви можете розраховувати на професійну допомогу фахівця в будь-який зручний час.

Послуги гігієніста та профілактика

Профілактика і гігієна – найпопулярніші послуги стоматолога в Києві. Комплекс професійного чищення коштує відносно недорого. У нього входить:

Варто відзначити, що всі профілактичні та гігієнічні процедури коштують недорого, але при цьому стоматолог працює на сертифікованому, сучасному обладнанні, якісними матеріалами та безболісними методами.

Якщо стоматологія в Києві стане для вас регулярним місцем відвідування, то ви значно знизите ризик появи серйозних захворювань і підтримаєте красу власної посмішки на високому рівні.

Пародонтологія

Стоматологія aCOOLa також здійснює професійне лікування різних захворювань ясен і ротової порожнини (гінгівіт, пародонтит, пародонтоз) традиційними та інноваційними методами, в т.ч. Vector-терапією.

В обов’язковому порядку перед безпосереднім лікуванням потрібна консультація стоматолога. Щоб потрапити на попередній огляд фахівця, запишіться по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті. Стоматолог прийме вас в найближчий зручний час.

Терапевтична стоматологія: лікування зубів в Києві

Нарівні з іншими процедурами лікування зубів Київ довіряє фахівцям клініки aCOOLa. Стоматологія проводить безболісні маніпуляції і ефективно бореться з патологіями різної складності. Фахівці стоматології aCOOLa працюють на сучасному обладнанні, користуються кращими пломбувальними матеріалами.

В ході лікування лікар стоматолог підбирає індивідуальну анестезію, враховуючи особливості організму і актуальний стан здоров’я кожного пацієнта.

ВАЖЛИВО!!! Дітям анестезію в клініці aCOOLa проводять тільки за попереднім аналізом на алергопробу або ксерокопією з минулої картки, де вказано, який препарат застосовувався.

Ціни на всі маніпуляції представлені в прайсі на сайті. Якщо хочете дізнатися точну вартість процедур в вашому конкретному випадку, необхідна попередня консультація стоматолога. Записуйтеся, і терапевт після огляду скаже скільки коштує лікування зубів.

Хірургічна стоматологія

Видалення зуба, гінгівопластика, кістектомія, остеотомія та інші види хірургічних маніпуляцій також виконують фахівці в клініці aCOOLa.

Сучасна стоматологія – це не боляче. Всі хірургічні втручання проводяться під сучасною місцевою анестезією тривалої дії. Незважаючи на довгостроковий ефект, анестетики м’яко виходять і не викликають побічних ефектів. Відгуки пацієнтів – тому доказ.

Розцінки на всі види хірургічних маніпуляцій, які пропонує стоматологія, можна дізнатися в зручному прайсі на сайті.

Ортодонтія

Ортодонтія – провідний напрям, яким стоматологічна клініка aCOOLa в Києві займається протягом багатьох років. Стоматолог готовий виправити аномалії зубного ряду різної складності, а також створити естетично привабливу посмішку за лояльною ціною.

Ортодонтію, як і інші послуги стоматолога Київ довіряє нам. Для вирішення естетичних проблем різного ступеня складності у дорослих і дітей ми використовуємо як знімні, так і незнімні конструкції.

Зокрема, стоматологія пропонує:

Відзначимо, що підходящий метод вирішення проблеми підбирається попередньо в ході індивідуального огляду лікарем. Консультація стоматолога обов’язкова.

Імплантація та протезування

Стоматологія в Києві на Солом’янці займається такими методами відновлення зубного ряду, як імплантація і протезування. Проводимо одномоментну і класичну імплантацію, а також виготовляємо коронки з металокераміки, кераміки, металу, цирконію.

Відзначимо відразу, що не дивлячись на доступні ціни, всі маніпуляції виконуються на основі сучасних технологій, якісними матеріалами, новітнім, передовим обладнанням. Точну вартість тієї чи іншої процедури можна дізнатися в запропонованому на сайті прайсі. Також в будь-який час вас готовий проконсультувати стоматолог.

Естетична стоматологія

Стоматологія на Шулявці (Солом’янський район) aCOOLa проводить не тільки професійне лікування зубів, але й стежить за привабливістю посмішки своїх пацієнтів.

Естетична стоматологія – це недорого. Напрямок відносно новий, відповідно, ціни невисокі. При цьому ви можете звернутися за професійною допомогою до стоматолога і розраховувати на:

Стоматологія веде попередній запис: зверніть на це увагу перед візитом в клініку. Також, якщо вас цікавить вартість процедур, запишіться на консультацію. Стоматолог ціни озвучить після індивідуального огляду.

Стоматологія aCOOLa в Києві на Шулявці: чому ми?

Якщо вам потрібен дійсно хороший стоматолог, стоматологія aCOOLa рада бачити вас в будь-який робочий час. Відгуки пацієнтів підтверджують професіоналізм наших фахівців і те, що стоматологія надає дійсно високий рівень сервісу.

Чому варто звернутися до нас?

Щоб стоматологія aCOOLa прийняла вас, залиште електронну заявку або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Будемо раді бачити вас і вдячні за кожен надісланий відгук.

Професійне чищення зубів

✅ Навіщо потрібна чистка зубів? ✅ Вартість чистки зубів ✅ Як відбувається чистка зубів в Києві? Повсякденне чищення зубів за...

ДЕТАЛЬНІШЕ
Останні новини

У наших статтях ви зможете дізнатися багато нового і корисного про догляд за порожниною рота.

Top