Замовити зворотний дзвінок

Робочі години
  • Пн - Сб 9:00 - 19:00
  • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Записатися на прийом

Про нас

Ласкаво просимо до стоматологічної клініки aCOOLa

Ми подбаємо про здоров'я та красу ваших зубів. Надаємо повний спектр стоматологічних послуг: лікування захворювань зубів і пародонту, хірургічні операції, протезування та імплантація, професійна гігієна.

Чому ми
Зробимо вашу посмішку сяючою

Забудьте про зубний біль і страх перед кріслом стоматолога! Ми дбаємо про Ваш комфорт з перших кроків у клініці. Кращі досягнення сучасної стоматології, наші знання та досвід до ваших послуг.


Команда професіоналів

У нас працюють сертифіковані фахівці з багаторічною практикою.

Світові стандарти

Використовуємо сучасне обладнання, кращі матеріали, передові технології.

850

ЗБЕРЕЖЕНИХ ЗУБІВ

1200

УСТАНОВЛЕНИХ ПЛОМБ

500

ВИПРАВЛЕНИХ ПРИКУСІВ

350

УСТАНОВЛЕНИХ БРЕКЕТІВ

Наші послуги

Ми надаємо повноцінний перелік послуг в стоматології від пломбування зубів до установки брекетів.

Що про нас кажуть
Відгуки

Ми цінуємо кожного клієнта, і вдячні за ваші відгуки

Якщо вам потрібна допомога або консультація кваліфікованого стоматолога, клініка «aCOOLa» на Шулявці готова запропонувати свої послуги. У своїй роботі ми дотримуємося міжнародних стандартів, при цьому намагаємося підтримувати ціни на доступному рівні, що підтверджують відгуки наших клієнтів.

Наші фахівці

Приватна стоматологічна клініка – це команда фахівців з багаторічним стажем роботи в області стоматології, яких відрізняє високий професіоналізм. Вони постійно підвищують кваліфікацію, освоюють нові методики та технології. У нас працюють стоматологи різної спеціалізації, кожен виконує своє коло завдань:

Наші переваги

Персонал стоматологічної клініки піклується про комфорт і безпеку пацієнтів. Для роботи використовуються якісні пломбувальні матеріали та інноваційне обладнання. Всі терапевтичні маніпуляції та хірургічні операції проводяться із застосуванням ефективної анестезії, особлива увага приділяється знеболюванню у дітей. Крім стерилізації інструментів, обробки поверхонь ми дбаємо про дезінфекцію повітря. У приміщеннях стоматологічної клініки встановлені антибактеріальні рециркулятори, які запобігають поширенню інфекцій повітряно-крапельним шляхом.

У нашій стоматологічній клініці можна отримати повний спектр послуг:

У приватній стоматологічній клініці є свій апарат для рентгенологічної діагностики, так що знімок можна зробити на місці, без зайвих витрат часу.

Стоматологічна клініка гарантує повну конфіденційність всім, хто звертається до нас, щоб полікуватися або отримати консультацію.

Як скористатися нашими послугами

Наша клініка розташована в Солом’янському районі Києва, на вулиці Вадима Гетьмана, 1а, неподалік від транспортної розв’язки Індустріальний міст. Від найближчої станції метро нас відділяє кілька хвилин ходьби.

Якщо вас цікавить, скільки коштує та чи інша стоматологічна маніпуляція, на сайті можна вивчити прайси, в яких наведені орієнтовні розцінки.

Краще записатися в стоматологічну клініку «aCOOLa» за телефоном. Викладіть свою проблему, та вас запишуть на прийом до стоматолога. Після огляду фахівець порекомендує оптимальний метод її вирішення з урахуванням ваших потреб і фінансових можливостей. Будемо раді Вам допомогти!

Професійне чищення зубів

✅ Навіщо потрібна чистка зубів? ✅ Вартість чистки зубів ✅ Як відбувається чистка зубів в Києві? Повсякденне чищення зубів за...

ДЕТАЛЬНІШЕ
Останні новини

У наших статтях ви зможете дізнатися багато нового і корисного про догляд за порожниною рота.

Top