Послуги

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів – послуга, затребувана багатьма. Якщо ви мрієте про білосніжну посмішку, а відбілюючі зубні пасти та домашні методи не допомагають, звертайтеся у відділення естетичної стоматології клініки «aCOOLa» в Києві. Тут здійснюється професійне відбілювання із застосуванням сучасних методів і технологій.

Навіщо вибілювати зуби?

Потреба в освітленні зубів може виникнути з різних причин. Нерідко темний відтінок зубів дістається в спадок від батьків або набувається з часом. Зуби жовтіють, забарвлюються внаслідок пристрасті до куріння, міцного чаю або кави, газованих напоїв з барвниками. Їх потемніння також може бути пов’язано з:

 • надлишком фтору у воді або їжі;
 • тривалим прийомом тетрацикліну;
 • захворюваннями травної системи;
 • видаленням нервів, установкою пломб з матеріалів, які з плином часу можуть змінювати колір;
 • віковим витонченням емалі, крізь яку починає просвічувати жовтуватий дентин.

У всіх цих ситуаціях можна значно поліпшити зовнішній вигляд зубів. Допоможе косметичне освітлення або відбілювання напиленням особливої фарби з високим вмістом кальцію. Медицина рекомендує другий метод, оскільки в результаті відновлюється не тільки білизна зубів, але й щільність емалі.

 

 • Відбілювання зубів

Способи відбілювання

Спроби освітлити зуби робилися з глибокої давнини, в основному для цих цілей використовувалися різні окислювачі – кислоти та їх сполуки з солями. Іноді поверхня зубів попередньо піддавалася механічній обробці. Пізніше на зуби стали впливати теплом, світлом, ультрафіолетом, ультразвуком, лазером, але хімічний вплив найбільш ефективний. У вдосконаленій формі ця технологія широко застосовується і сьогодні. У кабінеті у стоматолога використовуються гелі на основі перекису водню або карбаміду, з різною концентрацією активних речовин. А для домашніх умов крім кап, які заповнюються гелем, розроблені більш прості в застосуванні форми, наприклад, смужки Crest.

Багато технологій є комплексними. Так, при відбілюванні за технологією Amazing White, Magic Smile або Beyond (Бейонд) на зуби наносять гель, а потім включають апарат зі світлодіодною лампою. Під дією світла вивільняється атомарний кисень – активний компонент окислювача, який знебарвлює фарбувальний пігмент. Хімічне освітлення з холодним світлом досить щадне. Тканини не нагріваються, а оскільки світло активує каталізатор, ефект досягається при меншій концентрації окислювача в гелі. Технологія Zoom також є комплексною, на оброблені гелем зуби впливають ультрафіолетом.

Для відбілювання Opalescence Boost також використовують гель, але без активації лампою. Гель містить добавки, завдяки яким чутливість зубів після процедури не підвищується, а емаль зміцнюється. Компанія-розробник технології Opalescence Boost пропонує різні системи для:

 • застосування в домашніх умовах і у стоматолога;
 • відбілювання окремого зуба та зубного ряду повністю;
 • поверхневого та внутрішньоканального відбілювання.

Останнє показане після депульпування зубів, в результаті якого вони зазвичай починають темніти зсередини. Окислювач вводиться в розпломбований кореневий канал. За рахунок додаткових маніпуляцій – видалення та повторної постановки пломби – вартість внутрішньоканального (ендоканального) стоматологічного відбілювання підвищується.

Професійне відбілювання в клініці «Акула»

Вибираючи, яким способом відбілити зуби, люди керуються різними критеріями: скільки коштує процедура, які відгуки про неї переважають, на скільки тонів можна освітлити емаль, як довго зберігається ефект, чи можна отримати знижку по акції. Спеціаліст клініки починає з того, що оцінює стан зубів, пародонту, виявляє можливі протипоказання. На основі цих даних він вибирає найбільш ефективне та разом з тим безпечне для конкретного пацієнта відбілювання, проводить попередню підготовку. У нашій клініці можна відбілити зуби без болю та небажаних наслідків, за доступною ціною.

Робочі години
 • Пн - Cб 9:00 - 19:00
 • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Замовити зворотній дзвінок

Записатися на прийом

Top