Acoola

Відгуки

 

Залиште Ваш відгук!

Після народження дитини сильно зруйнувалося кілька зубів, залишилися самі пеньки. Думала, що доведеться видаляти, але в клініці оцінили стан коренів і сказали, що зуби можна відновити за допомогою культевих вкладок, потім накрити коронками. Навіть не знала, що є такі технології, спасибі за врятовані зуби!

Аліна

Соромно зізнатися, але зубних лікарів побоююся з дитинства. Довго відкладав візит до стоматолога, запустив карієс, змушений був звернутися з гострим болем. Страхи виявилися марними, з часів мого дитинства технологія лікування пульпіту значно вдосконалилася, відмінна анестезія. І фахівці доброзичливі, тактовні.

Михайло

Перший раз звернулася в клініку «Акула» в минулому році перед днем народження, щоб зняти зубний камінь. Отримала знижку 20%, виявилося, така акція для іменинників діє постійно. Тепер проходжу цю процедуру двічі на рік, один раз обов’язково перед ДР – люблю подарунки).

Тетяна

Вперше був у клініці, все зробили швидко та якісно. Хороший підхід до клієнтів.

Олександр

Свого часу моя знайома мені порекомендувала Клініку “Акула”. Моєму синові поставили брекети. Минуло півроку, ще залишилося зовсім небагато йому ходити з брекетами. Хочу подякувати персонал клініки за професіоналізм, уважність і терплячість (мій син вредина)))). Тепер буду рекомендувати і я вашу клініку своїм друзям і знайомим.

Світлана

Звернулась в клініку з приводу протезування – це не перша моя спроба знайти “свого лікаря” – тому дуже уважно прилухалася до кожної поради.
У клініці “Acoola” мене зустрів Головний лікар, Кульгінський Євген Анатолійович і надав кваліфіковану консультацію, розповів які варанти протезування може запропонувати. Із двох пропозицій обрали найоптимальнішу і мені розповіли послідовність лікування, відповіли на всі питання, які цікавили.
З лікуванням і пломбуванням (з використанням сучасної техніки) мені дуже допоміг уважний лікар-терапевт Бойко Олександр Олександрович. Надзвичайно спокійний і уважний до пацієна, професійно виконує свою роботу і вже при першому візиті зрозуміло: він надасть допомогу і зробить усе, щоб процес лікування був максимально безболісний і не обтяжливий для пацієнта. Дуже допоміг мені – я вдачна і задоволена його роботою і чуйним відношенням. Навіть порекомендувла його подружці, що потребувала термінового стоматологічного втручання: вона також дуже приємно вражена високим рівнем наданої допомоги Олександром Олександровичем.
Щиро вдячна всьому медичному персоналу клініки: асистентам, хірургу Єгорову, Бойку Олександру Олександровичу і, звісно, Кульгінському Євгену Анатолійовичу! У Вас чудова клініка, прекрасний перонал і кваліфіковані лікарі з сучасним рівнем знань та високим європейським рівнем надання послуг.
Щирі побажання всім співробітникам здоров’я, успіхів, професійного зростання та фінансового успіху! Нехай усі Ваші пацієнти виходять від Вас з посмішкою задоволення і словами щирої вдячності! Побажання успішної роботи і здоров’я усьому колективу!

Юлія Полібіна

 

Залиште ваш відгук!

 

Top