Acoola

Про нас

doctor

У стоматологічній клініці aCOOLa працює команда досвідчених лікарів, які спеціалізуються в різних галузях стоматології та можуть надати допомогу пацієнтам з різноманітними проблемами. Сформував цей колектив і очолює його наш головлікар – талановитий адміністратор і кваліфікований стоматолог-ортодонт, Кульгінський Євгеній Анатолійович.

У 2005 році він закінчив Національний медичний університет, а ще через 2,5 року отримав кваліфікацію стоматолога-ортодонта. У нашій клініці головлікар здійснює лікування пацієнтів з аномаліями прикусу, зубного ряду, неправильною формою, розмірами та положенням окремих зубів і іншими ортодонтичними проблемами. Регулярний моніторинг новин світової ортодонтії дозволяє оперативно впроваджувати в клініці «Акула» найбільш сучасні та ефективні методики, які розробляють провідні фахівці даної галузі. Якщо у вашої дитини запізнюється прорізування зубів (в медицині таке явище називається ретенцією), рекомендуємо звернутися до Євгенiя Анатолійовича. Методи діагностики та лікування ретенції зубів у дітей – тема його кандидатської дисертації, захищеної в 2010 році.

Кульгінський Євгеній Анатолійович постійно підвищує свою кваліфікацію, практичну роботу в клініці поєднує з науковою та викладацькою діяльністю. З 2008 працює на кафедрі ортопедичної стоматології та ортодонтії Київського медуніверситету, в 2014 отримав звання доцента, а в 2018 році захистив докторську дисертацію з державного управління в сфері охорони здоров’я.

Естетична стоматологія

⭐Що таке естетична стоматологія? ⭐Ціни естетичної стоматології ⭐Послуги клініки естетичної стоматології Клініка естетичної стоматології aCOOLa в Києві бачить свою місію в тому, щоб зробити ваші зуби не просто здоровими, але й красивими. Стоматологія естетичної медицини – відносно новий, але дуже затребуваний напрямок. Адже людям важливо відчувати себе привабливими, а одна... ⭐Що таке естетична стоматологія? ⭐Ціни естетичної стоматології ⭐Послуги клініки естетичної стоматології Клініка естетичної стоматології aCOOLa в Києві бачить свою місію...

ДЕТАЛЬНІШЕ
Наші послуги

Ми надаємо повноцінний перелік послуг в стоматології від пломбування зубів до установки брекетів.

Чому ми
Зробимо вашу посмішку сяючою

Забудьте про зубний біль і страх перед кріслом стоматолога! Ми дбаємо про Ваш комфорт з перших кроків у клініці. Кращі досягнення сучасної стоматології, наші знання та досвід до ваших послуг.


Команда професіоналів

У нас працюють сертифіковані фахівці з багаторічною практикою.

Світові стандарти

Використовуємо сучасне обладнання, кращі матеріали, передові технології.

4300

ЗБЕРЕЖЕНИХ ЗУБІВ

6100

ВСТАНОВЛЕНИХ ПЛОМБ

3700

ВИПРАВЛЕНИХ ПРИКУСІВ

1750

ВСТАНОВЛЕНИХ БРЕКЕТІВ

Наша команда

Всі лікарі
Останні новини

У наших статтях ви зможете дізнатися багато нового і корисного про догляд за порожниною рота.

Top