Послуги

Професійне чищення зубів

Повсякденне чищення зубів за допомогою щітки та пасти допомагає підтримувати гігієну порожнини рота, але незначна кількість нальоту на зубах залишається. Якщо користуватися недостатньо якісною щіткою або вживати переважно м’яку їжу, яка не сприяє самоочищенню поверхонь зубів, ця проблема посилюється. Згодом наліт ущільнюється та перетворюється на тверді відкладення, які в процесі самостійної чистки видалити неможливо. Допоможе тільки професійна чистка зубів ультразвуком, методом аерофлоу.

Навіщо потрібна ультразвукова чистка

Глибока чистка зубів є важливою складовою профілактики захворювань порожнини рота. М’які зубні відкладення (наліт) служать живильним середовищем для бактерій, провокують карієс. Після їх затвердіння життєдіяльність бактерій триває. Вони виділяють молочну кислоту, яка руйнує мінерали – основу зубної тканини. В результаті демінералізації емаль стоншується, знижується міцність зубів.

Крім згубного впливу бактерій на зуби та ясна утворення зубного каменю призводить до їх механічного травмування. Тверді відкладення вростають в ясенний канал, викликають кровоточивість і запалення ясен, розхитування зубів. До того ж вони закривають поверхню зубів і перешкоджають своєчасній діагностиці карієсу. Все це супроводжується неприємним запахом з рота, зуби набувають темного відтінку.

Щоб попередити серйозні захворювання пародонту, розвиток глибокого карієсу, випадання зубів, рекомендується двічі на рік виконувати комплексну чистку. У стоматологічному центрі aCOOLa Солом’янського району, на Шулявці ми надаємо повний пакет послуг по догляду та чищенню зубів. При наявності брекетів, імплантів, захворювань ясен може бути виправданим скорочення проміжків між чистками.

 

  • Ультразвукове зняття твердих зубних відкладень Київ (за одну щелепу)
  • Професійна чистка/ полірування пастами різного ступеню абразивності в Києві

Як проходить процедура

Комплексна чистка здійснюється в кілька етапів.

  1. Попередній огляд, обробка порожнини рота антисептиками, при необхідності (підвищена чутливість, страх перед процедурою) – анестезія.
  2. Видалення твердих відкладень ультразвуком.
  3. Зняття залишків нальоту, очищення міжзубних проміжків і ясенних кишень методом Air Flow.
  4. Полірування.
  5. Ремінералізація.

чистка зубів київПід впливом ультразвуку скам’янілі відкладення відокремлюються від поверхні зуба, при цьому емаль не пошкоджується. В основі технології аерофлоу лежить принцип піскоструминної обробки. Зі спеціального апарату зі струменем стисненого повітря під напором подається аерозоль. Його основний компонент – абразивний порошок на основі питної соди з дуже дрібними гранулами. Така промивка дозволяє очистити важкодоступні ділянки, усунути плями, пігментацію, а також чинить ефект гідромасажу, покращує мікроциркуляцію в м’яких тканинах щелепи.

Після остаточного зняття всіх відкладень поверхня зубів стає шорсткою, тому її потрібно відполірувати. Використовується інструмент з різними насадками для обробки плоских, жувальних поверхонь, штрипси для міжзубних проміжків, полірувальні пасти. Зуби стають гладкими та блискучими. Гігієнічна процедура завершується зміцненням емалі, на зуби наносять склад у формі гелю або лаку з високим вмістом фтору, кальцію. Емаль насичується мінералами, а на її поверхні утворюється захисна плівка, яка перешкоджає розвитку карієсу. При підвищеній кровоточивості ясен на них накладають лікувальні аплікації.

Весь комплекс процедур може займати до години. Якщо значні тверді відкладення відсутні, а потрібно просто ретельно зняти м’який наліт і освітлити зуби, ультразвукова чистка не проводиться, досить Air Flow. В цьому випадку ціна буде нижче, а часу знадобиться менше.

На закінчення фахівець консультує пацієнта щодо особливостей харчування, гігієни зубів і ротової порожнини в перші дні після чистки. Від дотримання цих рекомендацій залежить, наскільки довгостроковим буде її ефект.

Приємна новина! У клініці естетичної стоматології aCOOLa м. Київ на Шулявці діє постійна акція. Протягом 5 днів перед днем народження й такого ж періоду після нього імениннику надається 20% знижка на послуги професійного чищення зубів. Скористайтеся цією можливістю!

Робочі години
  • Пн - Cб 9:00 - 19:00
  • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Замовити зворотній дзвінок

Записатися на прийом

  • ❓З якою періодичністю потрібно робити чистку зубів у стоматолога?

    Отримувати професійну чистку зубів у фахівця рекомендується не рідше ніж 1 раз в 6 місяців. Це підходить більшості, але деяким варто відвідувати стоматолога і частіше.
    Частота відвідувань складається виходячи з таких факторів:
    • Наявність шкідливих звичок (наприклад, куріння, алкоголь, часте вживання чорного чаю або кави і інших фарбувальних емаль напоїв, їжі);
    • особливості в мінеральному складі слини конкретного пацієнта (склад впливає на різний час утворення каменю на зубах);
    • наскільки добре пацієнт дотримується гігієну порожнини рота (добре чи чистить зуби, чи застосовує зубну нитку і ополіскувачі);
    • індивідуальні особливості організму.
    Є пацієнти, яким професійна чиста зубів потрібна всього лише 1 раз на рік. При цьому вони самі цілком добре стежать за зубами і яснами. У будь-якому випадку все індивідуально, і буде не зайвим дізнатися у лікаря скільки разів саме вам потрібно проходити процедуру чищення зубів.

  • ❓Чистити зуби важливо «до» чи «після» їжі?

    Це питання, яким задаються наскільки часто, що правильна відповідь втрачається навіть в інформаційних масах.
    Почистивши зуби перед сном, за умови, що ви не вставали на «легкий нічний / вечірній перекус», вранці чистку зубів можна залишити. Під час сну достатня кількість слини, необхідної для промивання ротової порожнини, призупиняється. У роті починається накопичуватися слущенний епітелій. Він знаходиться на внутрішній поверхні язика, щік і губ.

    І він же є однією з причин неприємного запаху.

    Перед вживанням їжі прополощіть рот водою, або ополіскувачем, і випийте склянку води кімнатної температури. Після сніданку зуби обов'язково потрібно почистити. Протягом дня краще скористатися ополаскивателями і зубною ниткою, щоб підтримувати ясна в чистоті і оберігати їх від утворення каменю.

  • ❓Як з'являється наліт на язиці?

    Розберемося з самого початку - будова організму. Мова - це ваш м'язовий орган, який має слизову оболонку. Від будови поверхні язика залежить те, скільки з'явиться на ньому бактерій. Ці бактерії, в свою чергу, і є причина виникнення нальоту і запаху.

    Як правильно, на кінчику язика нальоту накопичується менше, тому що кінчик язика очищується за допомогою природного руху в ротовій порожнині. Менш рухлива задня частина язика. Вона ж і менш ретельно очищається пацієнтом. Тому, там наліт товщі.

    Причини появи нальоту на мові очевидні:
    • Тютюн і куріння;
    • фарбувальні речовини з продуктів;
    • затягування з лікуванням інфекцій;
    • хронічне захворювання;
    • проблеми зі шлунком;
    • надмірне вживання алкоголю

  • ❓Яку щітку обрати - електричну, ультразвукову або звичайну?

    На сьогоднішній день кращими зубними щітками є електричні та ультразвукові. Електрична - варіант економний, ультразвукова коштує в рази дорожче, але при цьому її ефективність вище. За рахунок генератора щетинки роблять до ста тисяч обертів на хвилину, чого електричний пристрій поки не може - його продуктивність складає від 5 до 30 оборотів. Зате електричне обладнання обходить в нешкідливості - воно має менше протипоказань до застосування.Ультразвук надає потужний вплив на поверхню зубів, що іноді призводить до небажаних побічних ефектів, таким як: руйнування коронок і пломб (через різницю вібрацій чужорідних тіл і самих зубів, що виникають в процесі чистки); руйнування емалі на ослаблених ділянках; запалення ясен і областей близько коренів зубів.
    Що стосується звичайної щітки - при правильному підборі і використанні можна домогтися потрібного результату.

Top