Послуги

Лікування пародонтиту

Пародонтит – поширене захворювання ясен і зубів, яке має певні причини і симптоми і його рекомендується лікувати в стоматологічній клініці. Симптоми пародонтиту розпізнає стоматолог, як у дорослих, так і у дітей, при огляді зубів в стоматології в Києві. Також виконується лікування пародонтиту лазером за доступною ціною в клініках Києва. Даний метод є сучасним, безпечним і досить ефективним, про нього ми також поговоримо далі.

Дуже часто люди задаються питаннями: з яких причин виникає таке захворювання, які його ознаки і профілактика? Як лікувати зуби при пародонтиті?

Пародонтит: причини захворювання

Пародонтит – це запалення ясен і зуба з при якому потрібно терапевтичне лікування у стоматолога. Без професійного і своєчасного лікування в стоматології в Києві таке захворювання, як пародонтит може серйозно пошкодити ясна (у дітей і дорослих), також є ризик випадання зубів. Для терапевтичного лікування та лікування лазером в клініці Києва потрібно вчасно діагностувати пародонтит і виявити його причини. Після цього стоматолог призначає лікування зубів і подальшу профілактику. Перед лікуванням в клініці пацієнту роблять рентген зуба, якщо виникає така необхідність.

Поширена причина пародонтиту у дітей і дорослих, що вимагає професійного лікування у стоматолога – це наліт на зубі і яснах. Для якісного та ефективного лікування потрібно його прибрати. Найчастіше пародонтит ясна виникає завдяки розмноженню бактерій в порожнині рота і на зубах.

Основні причини пародонтиту:

 • несвоєчасне видалення зубного каменю;
 • зневага доглядом за зубами і яснами;
 • слабке навантаження на ясна, зуби;
 • неякісне лікування зуба у стоматолога, неправильне протезування;
 • відсутність лікування викривленого прикусу;
 • хронічні захворювання без своєчасного лікування;
 • пізніше лікування захворювань зуба і ясна у стоматолога;
 • лікування засобами, шкідливими для зубів.

Пародонтит симптоми

Розпізнати пародонтит і вчасно почати лікування лазером в Києві допомагають основні ознаки захворювання. Самостійно в домашніх умови можна тільки зняти симптоми і запалення за допомогою ополіскування порожнини рота дезинфікуючим розчином або відваром з трав. Але якісно зняти зубний камінь пацієнт не може самостійно, тому пародонтит лікують в клініці у стоматолога. Він професійно визначить причини, призначить терапевтичне лікування зуба і ясен, а також подальшу профілактику.

Ознаки пародонтиту:

 • симптом 1 – ясна сильно набрякають, червоніють;
 • симптом 2 – запалені ясна;
 • симптом 3 – кровоточивість ясен і зуба;
 • симптом 4 – камені на зубах і яснах, які потребують лікування лазером;
 • симптом 5 – неприємних запах зубів і ясен через наявність бактерій;
 • симптом 6 – ниючий біль в яснах, зубах, що вимагає лікування;
 • симптом 7 – загальне нездужання;
 • симптом 8 – із зубодясневого карману виділяється гній;
 • симптом 9 – чутливість ясен через оголення зуба;
 • симптом 10 – рухливість зуба, яка б вимагала термінового лікування.

Класифікація пародонтиту

Ціна лікування зуба і ясна в клініці Києва визначається типом і стадією захворювання. За тривалістю перебігу захворювання пародонтит буває гострим і хронічним. Найчастіше гостре захворювання у дітей і дорослих лікує лікар стоматолог. За відгуками пацієнтів такий тип пародонтиту ясна виникає швидко, а зуби вимагають негайного лікування. Хронічний пародонтит як правило протікає мляво, симптоми то посилюються, то зовсім зникають. Хронічна форма також може переходити в гостру форму з поступовим наростанням симптоматики. Терапевтичне лікування виконується в стоматології, в тому числі і лазером. Важливо знати, що лікування зуба в стоматології не можна відкладати. Перед тим, як почати лікування ясен лазером лікар дивиться рентген зуба і виявляє причини захворювання.

Ціни на лікування зуба у стоматолога в клініках Києва залежить від класифікації пародонтиту та його ступеня.

За поширеністю фахівці виділяють два типи пародонтиту: локалізований і генералізований.

При необхідності лікування лазером ясна біля одного або декількох зубів – це локалізований пародонтит. Якщо вчасно не звернутися в стоматологічну клініку для лікування зуба і ясна, то є ризик серйозного ураження зуба і ясна, і такий пародонтит вважається генералізованим, дуже часто вартість лікування такого пародонтиту в Києві буває дуже високою.

Стадії пародонтиту

Лікування локалізованого і лікування генералізованого пародонтиту лазером в стоматології виконується за стадіями захворювань.

Залежно від ступеня тяжкості пародонтит має 3 стадії:

 • 1 стадія (гінгівіт) – ясна кровоточать, потрібно лікувати кишеню між зубом і яснами, але площа ураження ясен не так велика;
 • 2 стадія – ясна опускається, утворюючи з зубом щілини до 5 мм, при цьому зуб розхитується, виникає гостра необхідність в лікування зуба;
 • 3 стадія – пародонтит з оголенням зуба, ясна виділяє гній, зуб хитається. При даній стадії значно зростає ціна лікування ясен і зуба.

Також нюанси лікування залежать від ступеня рухливості зуба. При 1-го ступеня виникає зміщення зуба на 1 мм. Якщо пародонтит супроводжується зміщенням зуба більш, ніж на 1 мм – потрібно лікувати 2-ю ступінь. При 3-го ступеня виникає необхідність в терміновому лікування зуба. На 4-й стадії зуб обертається, є ризик випадання, при цьому лікування зуба має більш високу ціну.

Лікування пародонтиту лазером: які його переваги?

В Європейських країнах даний вид лікування пародонтиту використовується вже більше 15 років і отримав позитивні відгуки пацієнтів. Все тому, що лікування лазером проходить швидко і безболісно, ​​при цьому дезінфекція уражених ділянок проходить якісно, ​​знищуються майже всі бактерії ротової порожнини. Завдяки цьому лікарю простіше відновлювати пошкоджені ділянки ясен.

Результат від лікування пародонтиту лазером помітний вже після першої процедури. Лазерне лікування дає можливість дістатися до важкодоступних ділянок рота.

При лікуванні даного захворювання за допомогою антибіотиків можуть з’явитися побічні ефекти, також не обійтися без впливу препаратів на внутрішні органи пацієнта (печінка, кишківник). Одним з достоїнств лікування лазером є якраз відсутність побічних ефектів і згубного впливу на організм.

Після лазерної процедури ясна набрякають мінімально, створюються сприятливі умови для відновлення м’яких і твердих тканин порожнини рота. Саме з цих причин лікування пародонтиту лазером в стоматології Києва отримало багато позитивних відгуків.

 • Лікування Пародонтиту Київ

Як лікувати пародонтит?

Лікування пародонтиту в клініці починається з діагностики, яка включає використання рентгена. Перед початком лікування ясен і зуба пародонтолог встановлює причини захворювання, розповідає хворому про подальшу профілактику від захворювання. Скільки коштує лікування пародонтиту лазером? Ціна лікування зуба в стоматології в основному залежить від форми і стадії захворювання, також від складності виконуваних процедур, кількості використаного матеріалу та препаратів при лікуванні, від необхідності додаткового обстеження пацієнта.

Які є види лікування ясен і зуба в пародонтологічний клініці в Києві:

 • операції чистки – лікування зуба лазером, лікування і профілактика зі спеціальними засобами для зуба і ясна;
 • медикаментозне лікування – лікування ясен і зуба уколами, лікування антибіотиками і іншими засобами;
 • хірургічні операції – лікування пародонтиту лікарем хірургом, який виконує операції на яснах для лікування зуба;
 • протезування зуба – ортопедичне лікування пародонтиту та зуба також виконується хірургом.

На початковій стадії захворювання лікування пародонтиту в пародонтології має невисоку вартість, тому рекомендується вчасно звернутися за професійною допомогою і регулярно виконувати процедури профілактики захворювань ясен. Як правило, лікування зуба і ясна складається з видалення нальоту лазером, профілактики, медикаментозного лікування. На складній стадії лікування пародонтиту проводить стоматолог в клініці. Ціна хірургічного лікування, ортопедичного лікування зуба і протезування зуба в стоматології визначається індивідуально, адже лікування проходить з використанням знеболюючих уколів, медикаментів і спеціальних процедур.

Профілактика пародонтиту

Для того, щоб уникнути медикаментозного лікування хронічного пародонтиту антибіотиками, ортопедичного протезування зуба в клініці і лікування за високою ціною потрібно дотримуватися гігієни порожнини рота і профілактичні заходи, які полягають в регулярному візиті до лікаря-стоматолога Але якщо захворювання не вдалося уникнути, для подолання пародонту ясна і зуба, потрібно обов’язково відвідати стоматолога, продовжити регулярно чистити зуби і ясна, почати лікувати на найпершій стадії захворювання (гінгівіт) зубів і ясен. Також профілактика складається з правильного раціону, який допомагає лікувати пародонтит зуба та інші захворювання.

Скільки коштує лікування пародонтиту в Києві на Шулявці?

У стоматології aCOOLa в Києві лікують як хронічний пародонтит, так і гострий (у дітей і дорослих), і також лікують інші захворювання ясен. Перед початком лікування зубів наші стоматологи складають чіткий план лікування ясен і зубів і розраховують вартість лікування. У нас в стоматології хронічний пародонтит зуба, як правило, лікують лазером з новітніми методиками і обладнанням для лікування. Іноді лікування може включати протезування зубів.

Наша стоматологічна клініка aCOOLa в Києві отримала хороші відгуки від дорослих і також їх дітей!

Робочі години
 • Пн - Cб 9:00 - 19:00
 • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Замовити зворотній дзвінок

Записатися на прийом

Top