Послуги

Пародонтологія

Записатися на прийом
Наші спеціалісти зв'яжуться з вами

Захворювання ясен і зубів є досить поширеною проблемою. З’ясувати конкретну причину запалення ясен і провести якісне лікування може лікар пародонтолог. У Києві послуги пародонтолога доступні за прийнятною ціною, в Солом’янському районі, перед лікуванням проводиться повна діагностика ясен. Лікування ясен і зубів у пародонтолога в клініці “Акула” міста Києва на Шулявці, засновано на кращих ефективних методах лікування запалення ясен і отримало багато хороших відгуків.

Захворювання із запаленням ясен: види, причини і ознаки

Послуги пародонтолога для лікування ясен включають в себе лікування запалення ясен і повну діагностику. Лікування проводиться пародонтологом в клініці якісно і за прийнятною ціною. Пародонтолог визначає вид захворювання і вибирає тактику лікування.

Захворювання ясен супроводжується запаленням пародонту – тканин ясен навколо зуба, які утримують його на кістці. Пародонтологія займається лікуванням захворювань ясен. На первинній консультації лікар стоматолог або пародонтолог визначає вид захворювання ясен, складає детальний план лікування і подальшу профілактику.

Існують такі види хвороб пародонта:

 1. Гінгівіт. Захворювання проявляється набряком і запаленням ясен навколо зуба. Лікування кровоточивості ясен виконує пародонтолог. Десна оголює зуб, з’являються змертвілі ділянки ясна, що вимагає негайного лікування у пародонтолога.
 2. Пародонтит. Лікар пародонтолог діагностує набряклість і запалення ясен з відділенням тканин пародонта від зуба, ясен потрібне лікування. Від ясен і зубоясенних кишень йде неприємний запах, а між яснами і зубом утворюються патологічні кишені. Пародонтолог проводить лікування такого стану ясен, оскільки при такому захворюванні зуб має патологічну рухливість і не тримається в щелепі.
 3. Пародонтоз. При даній стадії хвороби лікар пародонтолог бачить запалення тканин ясен навколо зуба. Щоб зуб не випав з кістки, він потребує термінового лікування у пародонтолога. Захворювання супроводжується свербінням ясна, підвищенням чутливості зубів, оголенням зубної шийки і запаленням ясен. Лікування в пародонтології усуває біль і запалення в яснах. Іноді при запаленні ясна, а точніше сказати зубояснева кишеня, гноться, що також вимагає негайного лікування у пародонтолога.

Пародонтолог призначає ефективне лікування запалення ясен після визначення його причин. Лікування захворювання в пародонтології у дорослих і дітей потрібно в результаті неправильної гігієни зубів і тканин ясен, неправильного раціону харчування. При запаленні ясен лікар підбирає лікування індивідуально і розповідає пацієнту про його ціну.

Лікування запалення ясен

Пародонтологія – це розділ стоматології, який здійснює лікування ясен і зубів в Києві. Пародонтологія пропонує якісне лікування пацієнтів із захворюванням ясен, яке здійснює лікар пародонтолог в Києві. На первинній консультації пародонтолог оглядає ясна, встановлює тип захворювання і стадію запалення ясен, визначає кращий і більш відповідний пацієнту метод лікування і озвучує ціну.

На початку лікування захворювання пародонту лікар чистить всі зуби біля ясен. Лікування запалення у пародонтолога включає постійне дотримання гігієни зубів і ясен. Усунення нальоту на зубах і яснах – один з найважливіших етапів лікування. Таке лікування у пародонтолога вбиває практично всі мікроби на яснах. Вони і викликають запалення тканин ясен. Для лікування лікар пародонтолог рекомендує додати корисні для зубів і ясен продукти в свій щоденний раціон.

Для лікування запалення і кровоточивості ясен пародонтолог застосовує різні функціональні методики, а також зубні пасти, спеціальні гелі для ясен. Пародонтологія пропонує ефективне лікування за різними методиками і ціною, спрямованим на відновлення ясен навколо зуба. Лікування знімає запалення ясен, відновлює їх. За допомогою такого лікування пародонтолог усуває захворювання пародонту і запалення ясен. Лікування у пародонтолога в клініці дозволяє позбутися від запалення і сильної хворобливості ясен. Медикаментозне лікування ясен лікар пародонтолог призначає в залежності від стадії і тяжкості захворювання. Вартість лікування в Києві визначається індивідуально і залежить від роду процедур, кількості використаних медикаментів і матеріалів при лікуванні.

У деяких випадках на запущених стадіях хвороби ясен медикаментозне лікування ясен у пародонтолога не дає результату. Тоді для подальшого лікування запалення ясен і збереження зубів пацієнта направляють до лікаря пародонтолога в Києві. Якщо в результаті запалення між яснами і зубом утворився велика зубояснева кишеня, то лікування у пародонтолога включає операцію з пересадки здорової ділянки ясна на місце запалення. Хірургічне лікування проводиться під місцевим знеболенням, а операцію на яснах виконує професійний лікар хірург-стоматолог. Вони зменшують хитання зуба при запаленні зубоясневої кишені. Ціна лікування, в стоматологічному центрі “Акула” на Шулявці, визначається залежно від конкретної ситуації, стадії захворювання, складності лікування.

 

 • Послуги Пародонтолога Київ

Захворювання пародонту: профілактика

Кращий спосіб уникнути запалення ясен і надалі вимушеного лікування хвороби у пародонтолога – дотримуватися порад по догляду за яснами і зубами. Своєчасна консультація пародонтолога допоможе уникнути лікування ясен і зубів за високою ціною, проведення операцій і запобігає хронічні хвороби з запаленням ясен.

Профілактика запалення ясен і лікування в пародонтології:

 • чистка зубів 2 рази в день;
 • використання підходящої для ясен зубної щітки і пасти;
 • збалансований раціон харчування;
 • своєчасне лікування захворювань ясен;
 • застосування ополіскувачів для зубів і ясен;
 • професійна чистка зубів, видалення зубного каменю;
 • візити до лікаря стоматолога або пародонтолога не менше 2 разів на рік.

При появі кровоточивості і запалення ясен, необхідно відразу ж звернутися в пародонтологію в Києві для якісного лікування. Своєчасна консультація пародонтолога допоможе зупинити розвиток гінгівіту та інших видів запалень ясен, уникнути радикального лікування у хірурга, повернути і зберегти здорові і міцні ясна і зуби.

Лікування ясен в Києві (м. Шулявська): скільки коштують послуги пародонтолога?

Лікування ясен у пародонтолога виконується в стоматологічній клініці aCOOLa в Києві. Тут можливо пройти курс лікування запалень ясен у пародонтолога, в тому числі і сучасне хірургічне лікування хронічних захворювань ясен, лазерне лікування. Досвідчений пародонтолог проводить огляд ясен, з’ясовує причини проблеми і детальний план лікування. Лікування у пародонтолога підбирається індивідуально. Вартість лікування у пародонтолога залежить від виду і стадії запалення ясен.

Стоматологічна клініка aCOOLa в Києві отримала багато позитивних відгуків про лікування захворювань ясен у пародонтолога і має ряд переваг:

 • висококваліфіковані лікарі – стоматолог, пародонтолог і хірург з багаторічним досвідом лікування;
 • прийнятна ціна лікування;
 • використання сучасного обладнання для лікування в пародонтології;
 • новітні методики лікування ясен у пародонтолога і зубів;
 • пародонтология для лікування дітей та дорослих;
 • зручний графік пародонтолога.

Лікар пародонтолог в Києві допоможе позбутися від проблем з яснами і підбере лікування для різних типів запалення ясен. Не варто затягувати з лікуванням в пародонтології. На початковій стадії запалення ясен легше піддається лікуванню у пародонтолога, що допоможе уникнути втрати як одного зуба, так і всього зубного ряду і значної економії коштів.

Робочі години
 • Пн - Cб 9:00 - 19:00
 • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Замовити зворотній дзвінок

Записатися на прийом

 • ❓ Десна біля зуба опухла і болить. У чому може бути причина? Що робити?

  Болі і припухлість в області зуба говорять про те, що відбувається запальний процес. Причини запалення можуть бути різними, аж до захворювань внутрішніх органів. Саме тому необхідно якомога швидше звернутися за консультацією до стоматолога.

 • ❓ Зняття зубних відкладень. Навіщо це потрібно?

  Зубний наліт і зубний камінь часто бувають причиною неприємного запаху з рота. «Рост» зубного каменю призводить до запалення тканин навколо зуба розвитку таких захворювань як гінгівіт і пародонтит. Може навіть закінчиться і втратою здорових зубів. Крім того, зубний наліт сприяє розвитку карієсу і його ускладнень. Ми рекомендуємо знімати зубні відкладення не рідше 1 разу на рік.

 • ❓ Сильно кровоточать ясна. Що робити, щоб позбутися від кровоточивості?

  Посилена кровоточивість ясен - досить серйозний симптом захворювання ясен. Визначити причини, усунути їх, і провести своєчасні профілактичні заходи може тільки стоматолог-пародонтолог.

Top