Послуги

Імплантація зубів

Імплантація зубів – сучасна технологія, яка дозволяє відновити цілісність зубного ряду. Хоча на імплантацію при повній відсутності зубів ціна в Україні вище, ніж на виготовлення знімних протезів, все більше пацієнтів в Києві вибирають цю технологію. Ми проводимо операції з імплантації зубів із застосуванням конструкцій виробництва США, Швейцарії, Кореї.

Переваги імплантації зубів

Хірургічна імплантація зубів – операція по заміні відсутніх зубів протезами, які складаються з декількох частин:

  • власне імплант – штучний корінь. Являє собою титановий, рідше цирконієвий стрижень з різьбленням на зовнішній стороні, зазвичай порожнистий, як дюбель. За допомогою різьблення він угвинчується в кістку щелепи й утримується в ній;
  • абатмент, проміжний елемент, нижня частина якого вставляється в отвір в штучному корені, а на верхню надягають коронку, міст;
  • видима частина – коронка, мостоподібна конструкція, умовно-знімний протез щелепи.

На імплантацію зубів під ключ в Києві ціна досить висока, але відгуки підтверджують переваги цієї технології при частковій і повній адентії (відсутності зубів). Можлива імплантація передніх зубів і бічних, а також всієї щелепи. У разі часткової адентії імплантація дозволяє уникнути обточування, депульпування здорових сусідніх зубів для установки мостоподібного протеза. А повна імплантація зубів – єдина альтернатива знімному протезу, який часто погано фіксується, натирає ясна, за функціональними можливостями незрівнянний з власними зубами.

Періодично проводяться акції«імплантація зубів два за ціною одного», також можливі знижки на великий обсяг робіт. Скільки в середньому коштує імплантація зуба, залежить від бренду й особливостей конструкції, обраної технології. Технологію імплантації зубів вибирають з урахуванням того, скільки зубів не вистачає, які саме відсутні, а також від стану щелепної кісткової тканини пацієнта.

 

  • Імплантація зубів

Види імплантації зубів

Сучасна імплантація зубів здійснюється за різними методиками, які розрізняються вартістю, тривалістю робіт. Основні види:

  • класична (двоетапна) імплантація зубів;
  • одномоментна імплантація зубів.

При класичній технології використовуються розбірні імпланти. На 1 етапі (хірургічному) під анестезією розрізаються ясна та в кістковій тканині висвердлюють отвір. Туди вкручується імплант, ясна вшиваються. До другого етапу приступають після того, як імплант приживеться, міцно вкорениться в кістки. На це може піти від 3 місяців до півроку. Коли організм повністю адаптується до імпланту, який є чужорідним тілом, фахівець знову розрізає ясна, встановлює ортопедичні компоненти для надання яснам потрібної форми (формувачі ясен). Через 2-3 тижні на штучний корінь (імплант) встановлюють постійний абатмент, виготовляють коронку або мостоподібну конструкцію та фіксують на абатменті.

Класична технологія зазвичай застосовується, коли після видалення зубів пройшло вже багато часу. Також в місцях відсутності зубних коренів кісткова тканина з часом починає стоншуватися, атрофуватися, приблизно через рік повністю згладжується альвеолярний гребінь. У такій кістки імплант не втримається. Тому попередньо вдаються до пластики кісткової тканини, її нарощування тканиною, яку беруть у самого пацієнта, людини-донора, або штучним замінником. У разі імплантації зубів верхньої щелепи проводять синус-ліфтинг, натуральним або штучним кістковим матеріалом заповнюють простір під гайморовими пазухами.

Одноетапна імплантація зубів дозволяє в основному обійтися без кісткової пластики, оскільки імпланти вкорінюються в лунках віддалених зубів, які не схильні до атрофії. Зазвичай виконується безпосередньо після видалення зубів, ясна розрізати не доводиться, оскільки лунка ще не затягнулася. Поряд з розбірними можуть використовуватися цілісні конструкції (імплант являє єдине ціле з абатментом). На них встановлюють спочатку тимчасові протези, а через 2-3 дні – постійні. У разі застосування одномоментної технології імплантації зубів вартість значно нижче. Особливо вона вигідна при масштабній адентії в ситуаціях, коли для кріплення повного протеза досить 3, 4 або 6 імплантів. Інші плюси – операція менш травматична, з коротким реабілітаційним періодом, нижче ризик ускладнень. Але методика підходить не для всіх.

У прайсі на сайті наведені орієнтовні ціни на імпланти, коронки, кісткову пластику. Точно сказати, скільки коштує імплантація зуба, зможе тільки лікар після детального обстеження, визначення відповідної технології та різновиду імплантів. Якщо вас цікавить імплантація зубів в Києві по акції, стежте за нашими новинами.

Рабочие часы
  • Пн - Cб 9:00 - 19:00
  • Вс (по записи) 9:00 - 16:00
Заказать обратный звонок

Записаться на прием

  • Які ускладнення виникають при імплантації та заходи щодо їх запобігання?

    На етапі імплантації ускладнення виникають, як правило, при пошкодженні великих судин (тривала і стійка кровотеча, гематоми), нервів (оніміння частини обличчя). Мірою їх попередження є знання лікарем анатомії щелепно-лицевої ділянки та наявність комп'ютерної томограми, яка дозволяє побачити взаємовідносини майбутніх імплантів з усіма судинами і нервами. Часто виникають ускладнення в післяопераційному періоді при невиконанні пацієнтом рекомендацій лікаря по догляду, обмеження куріння і вживання спиртного, які проявляються в оголенні внутрішньокісткових частин імплантату, розвитку запалення навколо імплантату (переімплантит) і як наслідок втрати імплантату.

  • Чи можлива імплантація відразу після видалення зуба?

    Так, можливо. Але тільки в тому випадку, якщо вистачить кістки для первинної стабілізації імплантату в нерухомому положенні. Якщо віддалений зуб був причиною розвитку кісти або іншого запалення, то, як правило, відразу встановити імплантат не вдається.

  • Що робити, якщо не вистачає кістки для установки імплантату?

    У цьому випадку проводиться пластика кістки різними методами - пересадка кісткових блоків, підсадка кістково-замінюють матеріалів (Аллоплант і ін.), Установка титанових сіток з кісткової крихтою і дістракторов (мініатюрних апаратів Єлізарова), що дозволяють наростити кістку в висоту. Все дуже індивідуально.

  • Чи можна встановити відразу декілька імплантатів?

    Можна. Сама процедура встановлення імплантатів хоч і проста, але все-таки це велике навантаження на організм (особливо при установці декількох імплантатів), і перебувати в кріслі більше 2 годин під силу не кожному.

  • Через якийсь час після імплантації можна протезувати?

    Від одного дня до шести місяців. Все залежить від конкретної клінічної ситуації. Занадто багато факторів тут відіграють важливу роль: обсяг кістки, її щільність, встановлений імплантат в свою кістку або модифіковану, який імплантат встановлений, наявність шкідливих звичок і супутніх захворювань у пацієнта.

Top