Послуги

Ортодонтія у стоматології

Ортодонтія – галузь стоматології, назва якої походить від грецьких слів «прямий зуб». Ортодонтія в клініці «Акула» міста Києва в Солом’янському районі – це комплекс послуг з корекції різних відхилень від нормального росту та розвитку зубів і щелеп.

Предмет ортодонтії

Фахівці з ортодонтії займаються виправленням зубно-щелепних аномалій, які обумовлені генетично, були закладені ще до народження, в період внутрішньоутробного розвитку, або сформувалися в ранньому віці. Крім спадковості такі порушення бувають обумовлені шкідливими звичками, неправильно сформованими навичками жування, ковтання, дихання, слабким навантаженням на жувальні м’язи та безліччю інших факторів. Корекція набутих порушень травматичної природи – завдання хірурга.

Послуги ортодонтії затребувані в будь-якому віці, але найкраще ортодонтичні порушення піддаються корекції в дітей у період формування щелепної системи, закладки постійних зубів. Тому в профілактичних цілях рекомендується відвідувати відділення ортодонтії в клініці з дитиною, в якої тільки почали прорізуватися молочні зуби. При такому підході фахівець зможе вчасно виявити відхилення або передумови до їх розвитку та порекомендує комплекс заходів з ранньої корекції.
стоматологічна клініка ортодонтія

Ортодонтія займається виправленням дефектів, пов’язаних з аномальними розмірами, формою, неправильним положенням різних елементів зубощелепної системи. Об’єктом уваги фахівця з ортодонтії є:

 • окремі зуби;
 • зубний ряд;
 • щелепи;
 • прикус.

Ортодонтія зубів допоможе в ситуаціях, коли окремі зуби відхиляються від вертикальної осі або розвертаються, мають аномальну форму, забарвлення, надмірно великі або занадто маленькі розміри. Проблеми запізнілого або передчасного прорізування, відхилення кількості зубів від норми, непропорційний розвиток різних тканин в їх складі також є предметом ортодонтії зубів. Аномалії зубного ряду – це відхилення від нормальної довжини та ширини, занадто тісне або розріджене, а також несиметричне розташування зубів, неправильна послідовність одиниць.

Недорозвиненість або збільшені розміри щелеп, непропорційний розвиток верхньої та нижньої щелепи – ще одна проблема, з якою слід звертатися в центр ортодонтії aCOOLa на Шулявці. Щелепи також можуть неправильно розташовуватися щодо основи черепа. Важливий елемент щелеп – зубні дуги. Різні варіанти відхилень їх взаємного розташування від норми – одна з причин неправильного прикусу. Його виправлення входить в число найбільш затребуваних послуг центру ортодонтії.

 

 • Ортодонтія в Києві
 • Знімні апарати в Києві
 • Вартість додаткових гвинтів
 • Незнімні апарати
 • Трейнери та капи в Києві
 • Брекет-системи (1 щелепа)
 • Брекет-системи самолігуючі (1 щелепа)
 • Ретейнери (1 щелепа)

 

Методи ортодонтії

В ортодонтії використовуються консервативні та хірургічні методи лікування. Найбільш ефективним серед консервативних є корекція положення зубів, щелеп за допомогою спеціальних конструкцій, знімних і незнімних апаратів. До них відносяться:

 • знімні вестибулярні пластинки для корекції легких порушень;
 • тейнери, капи для лікування бруксизму, зниження навантаження на скронево-нижньощелепний суглоб, корекції зубного ряду та прикусу;
 • брекети для корекції аномалій прикусу;
 • дисталізатори для вирівнювання окремих зубів;
 • ретейнери для стабілізації положення зубів після основного курсу лікування.

Також ортодонтія вдається до лікувальної фізкультури (міотерапія – система вправ для м’язів обличчя), фізіотерапії для стимуляції росту зубів, збільшення пластичності кісткової тканини та в інших цілях. Але ці методи ефективні на ранній стадії або в якості допоміжних. Хірургічна ортодонтія показана при важких, виражених порушеннях, які не вдається скорегувати за допомогою апаратних методик.

Для лікування методами апаратної ортодонтії вартість залежить від типу, бренду апарату, особливостей конструкції. У нашому прайсі наведені ціни на ряд сучасних ортодонтичних конструкцій. Також фахівці з ортодонтії у вартість лікування включають установку, активацію та корекцію апаратів, проведення комплексної діагностики.

Запрошуємо в центр ортодонтії в Києві. Наш сайт дозволяє вивчити відгуки, орієнтовний прайс, записатися на прийом.

Робочі години
 • Пн - Cб 9:00 - 19:00
 • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Замовити зворотній дзвінок

Записатися на прийом

 • ❓Чи боляче встановлювати брекети?

  Установка брекет-системи абсолютно безболiсна. Брекет фіксується на спеціальний ортодонтичний матеріал, який виділяє фтор і тим самим зміцнює емаль під самим брекети. Після того, як всі брекети встановлені в потрібні позиції, одягаються дуги. Потім через кілька годин зуби починають рух в заданому брекет-системою напрямку, можуть виникнути хворобливі відчуття

 • ❓ Ідеальний вік для ортодонтичного лікування?

  Оптимальним віком відвідування ортодонтії для корекції аномалій прикусу є віковий проміжок 8-16 років. Але ортодонти допомагають пацієнтам будь-якого віку. Ортодонтичне лікування у дітей та підлітків найбільш ефективно. Воно займає набагато менше часу, ніж корекція аномалій прикусу в дорослому стані.

 • ❓ Якщо я нормально жив / ла з кривими зубами багато років, то навіщо мені лікувати неправильний прикус?

  Ускладнення неправильного прикусу формуються не один рік. Зсув зубів призводить до неправильного розподілу жувального навантаження, поганого пережовування їжі, перенапруження скронево-нижньощелепних суглобів. В результаті цього виникають хронічні головні болі, з'являються порушення травлення, змінюється міміка обличчя.

 • ❓ Чи потрібна мені міняти свій раціон харчування після установки брекет-системи?

  Людям з брекет-системами протипоказана тверда їжа, в'язкі, тягучі продукти харчування, здатні травмувати ортодонтичну конструкцію, викликати зісковзування важливих її елементів. Для профілактики карієсу скоротите вміст простих вуглеводів в раціоні харчування (цукерок, варення, тістечок, тортів, шоколаду, солодких газованих напоїв).

 • ❓Чи складний догляд за брекетами?

  При носінні брекет-системи в проміжках між системою і зубами залишаються залишки їжі. Їх необхідно своєчасно видаляти, бажано після кожного прийому їжі. Якщо цього не робити, то карієсогенні бактерії будуть провокувати появу мікробного нальоту, зубного каменю і карієсу. Від цього постраждають ваші зуби. Тому гігієна при використанні брекет-системи нескладна, але вимагає певної відповідальності. Лікар-ортодонт навчає кожного пацієнта правильно доглядати за порожниною рота під час всього лікування, а також є необхідним проводити професійну чистку зубів раз в 4-6 місяців

Top