Послуги

Дитяча стоматологія

Державні стоматологічні клініки Києва, як правило, спеціалізуються на обслуговуванні тільки дорослих пацієнтів або надають послуги тільки дитячої стоматології. Платна клініка aCOOLa в Солом’янському районі Києва є багатопрофільною. Тут є відділення дитячої стоматології, де надають допомогу маленьким пацієнтам.

Важливість дитячої стоматології

Дитяча стоматологія – вкрай важливий для здоров’я зубів напрямок. Перш за все, багато стоматологічних проблем, з якими доводиться стикатися дорослій людині, сягають корінням в дитинство. Дитяча стоматологія дозволяє відносно легко скорегувати ряд патологій і запобігти серйозним відхиленням в майбутньому.

Чим раніше у людини сформуються правильні навички гігієни порожнини рота, тим вище шанси зберегти зуби та ясна здоровими, і тим твердіше вона буде дотримуватися принципів догляду за зубами протягом усього життя. Пояснення дітям в доступній і наочній формі, яке значення має гігієна порожнини рота, а також навчання основним прийомам турботи про неї – одна зі складових дитячої стоматології.

Нарешті, ставлення людини до лікарів-стоматологів теж закладається в дитинстві. Нерідко причина страху перед стоматологічними маніпуляціями, небажання своєчасно звертатися за допомогою криється в неприємних спогадах про послуги дитячої стоматології. Тому вкрай важливо, щоб з дитиною працювали не просто професійні лікарі, а люди, які вміють знайти підхід до маленького пацієнта, зацікавити, підбадьорити, подолати його страхи. Не менш важливе сучасне обладнання та якісна анестезія.

Складові дитячої стоматології у Києві (Шулявка)

Один з найважливіших напрямків дитячої стоматології – профілактичний. Його складові:

 • регулярні обстеження для виявлення можливих проблем на ранньому етапі;
 • уроки гігієни для дітей від професіоналів;
 • ремінералізація (фторування) зубів;
 • герметизація фісур;
 • видалення зубного каменю ультразвуком.

Малюкам розповідають, які продукти корисні для зубів, а які їм шкодять, чому такою важливою є чистка зубів. Щоб перевірити, наскільки ретельно та правильно дитина чистить зуби, в центрі дитячої стоматології застосовується індикатор зубного нальоту, який забарвлює його в яскравий колір. Така наочна демонстрація підкріплює уроки професійної гігієни, дозволяє переконатися в ефективності правильного чищення зубів.

Діти, як і дорослі, схильні до утворення зубного каменю у важкодоступних місцях і внаслідок недостатньо якісної чистки. Якщо індикатор виявляє такі відкладення, їх видаляють за допомогою ультразвуку, тим самим знижується ризик розвитку карієсу та запалення ясен.

Емаль молочних зубів тонка та не досить щільна, вона не може забезпечити надійний захист від карієсу. Тому для її ущільнення та зміцнення на зуби наносять багаті на фтор сполуки, які проникають глибоко в тканини зуба. Ще один метод профілактики карієсу в дитячій стоматології – герметизація фісур. Жувальні поверхні зубів рельєфні, за рахунок цього вони краще перетирають їжу. Але деякі поглиблення закриті, широкі знизу та вузькі вгорі. Коли туди потрапляють частинки їжі, вичистити їх практично неможливо. Щоб не створювати сприятливі умови для розвитку карієсу, такі поглиблення (фісури) запечатують полімерним складом.

Послуги дитячої стоматології в Києві на Шулявці

Центр дитячої стоматології також надає терапевтичні, ортодонтичні, хірургічні послуги:

 • лікування карієсу, поверхневого та з обробкою кореневих каналів;
 • дітям робимо анестезію тільки за попереднім аналізом або ксерокопії з минулого картки, де вказано, що кололи;
 • видалення молочних зубів, які не випадають самостійно;
 • виявлення відхилень у формуванні прикусу та виправлення положення зубів.

Клініка aCOOLa поруч з метро Шулявська в Солом’янському районі – це сучасна платна дитяча стоматологія з ефективною аплікаційної та інфільтраційної (уколи) анестезією, акуратними тактовними фахівцями, високотехнологічним обладнанням і якісними матеріалами. Записатися на прийом в центр дитячої стоматології при клініці «Акула» можна по телефону або через форму на сайті. Тут також доступні прайс з цінами, відгуки.

 • Дитяча стоматологія Київ
 • Аналіз даних рентгенографії Київ
 • Профілактика та професійна гігієна в Києві
 • Анестезія Київ
 • Підготовчі процедури
 • Пломбування зубів світлотвердіючими матеріалами (тимчасові зуби)
 • Пломбування зубів цементними матеріалами (тимчасові зуби)
 • Пломбування зубів компомером Dyract eXtra
 • Реставрація коронкової частини зуба на Шулявці
 • Лікування пульпіту та періодонтиту тимчасових зубів у Києві
Робочі години
 • Пн - Cб 9:00 - 19:00
 • Нд (за записом) 9:00 - 16:00
Замовити зворотній дзвінок

Записатися на прийом

 • Які ускладнення можуть виникнути якщо довго не лікувати молочні зуби?

  Каріозні молочні зуби є хронічним вогнищем інфекції, який впливає на весь організм дитини. При розвитку в молочному зубі ускладненого карієсу, запальний процес згубно впливає на зачаток постійного зуба. Найчастіше карієс молочних зубів набуває множинний перебіг. Раннє видалення ураженого карієсом молочного зуба призводить до неправильного прорізування постійних зубів, і, як наслідок — формування неправильного прикусу.

 • В якому віці потрібно вперше показати дитину стоматологу і як часто потрібно приходити на огляди в подальшому?

  На перший огляд потрібно приходити з моменту прорізування перших зубів. Перші зуби в нормі прорізуються з 6-8 місяців. Під час огляду ви так само отримаєте рекомендації з гігієни і профілактики стоматологічних захворювань. Надалі на профогляд до стоматолога дитячого потрібно приходити кожні 3 місяці.

 • Якщо лікар видалив молочний зуб, хіба постійний на його місце не відразу прорізатиметься?

  Постійний зуб прорізатиметься тоді, коли прийде його час. Видалення молочного попередника може лише незначно прискорити процес.
  Якщо молочний зуб вчасно на пролікували і його довелося видалити, то потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем-ортодонтом. Так як дуже швидко ця порожнеча, яка утворилася після видалення зуба, буде закриватися за рахунок зміщення сусідніх зубів, і для майбутнього постійного зуба просто не залишиться місця в зубному ряду.

Top